کد خبر : ۴٨۴٣۵
تاریخ انتشار : ١٣٩٩/١٠/٠٢

تا بن دندان به جمهوری اسلامی معتقدم/ خود را فرزند این انقلاب و پشتیبان ولایت فقیه می‌دانم


محمدعلی آهنگران پس از انتقاد از اظهارات آیت الله امجد درباره رهبر انقلاب، از ارادت خود به مقام معظم رهبری نوشت.


تا بن دندان به جمهوری اسلامی معتقدم/ خود را فرزند این انقلاب و پشتیبان ولایت فقیه می‌دانم

به گزارش پویش نیوز ، محمدعلی آهنگران، فرزند صادق آهنگران در پست جدیدی از ارادت خود به رهبر معظم انقلاب و نظام جمهوری اسلامی نوشت. او که پس از انتشار یادداشتی انتقادآمیز نسبت به اظهارات شیخ محمود امجد درباره رهبر انقلاب با موجی از هجمه‌ها و سرکوب‌ها مواجه شد، در پاسخ به کسانی که او را ریاکار و منفعت ‌طلب خوانده بودند پست جدیدی به اشتراک گذاشت.

آهنگران در پست خود نوشت:

" پس از آنکه به اظهارات ناصواب، ساختارشکنانه و به دور از عدالت استاد سابقم آقای امجد واکنش نشان دادم برخی در پیام‌هایی محترمانه و بعضا غیر محترمانه به اظهار نظر بنده تاخته‌اند و گفته‌اند که تو با این موضعگیری رنگ و راه عوض کرده‌ای و با رویگردانی از شعار‌های گذشته به صف طرفداران حاکمیت پیوسته‌ای.

لازم است جهت اطلاع همه عزیزان و مخاطبان عرض کنم مواضع امروز اینجانب هیچ تفاوتی با مواضع انقلابی و در عین حال اصلاح طلبانه پیشین من نکرده است. من تا بن دندان به جمهوری اسلامی و تمامی ارکان و ارزش‌های آن معتقد و ملتزمم. اگر نقدی به نظام و حاکمیت و حتی اصلاح طلبان داشته ام مبتنی بر دفاع از آرمان‌ها و ارزش‌های اصیل انقلاب و جمهوری اسلامی و ولایت فقیه بوده است.

در این راه نه از کسی ترسی دارم و نه چشم طمع به پستی یا منفعتی یا جایگاهی. اهل نیرنگ و ریا و مجامله و چاپلوسی هم هرگز نبوده و نیستم و این اعتقاد را در تمامی نوشتار‌ها و گفتار‌های این چند ساله اخیر می‌توان مشاهده کرد. لازم است جهت یادآوری به فراز‌هایی از نامه‌ای که در دوازده فروردین سال نود و شش خطاب به مقام معظم رهبری نگاشته بودم اشاره کنم:

" اعلام می‌دارم من خود را فرزند این انقلاب و دلباخته راه امام و پشتیبان ولایت فقیه می‌دانم. من اهل نفاق و دورنگی نیستم و تلاش می‌کنم آنچه را که به حق می‌دانم با صراحت و شجاعت بیان کنم. خدا نیاورد آن روز را که بین ما و شما جدایی افتد و از فداکاری برای اسلام و جمهوری إسلامی دست بکشیم.

من پیرو آن امامی هستم که اسلام را یگانه راه سعادت بشر می‌دانست و مبارزه با ظالمان و مستکبران و دفاع از مظلومان و مستضعفان جهان را به عنوان رسالت بزرگ خود برگزید.  آنچه بدان ایمان داریم همانا التزام به اصول متین و متقنی است که از مبانی معرفتی اسلام برخاسته، با اصلاح روش‌ها به صورت روزبه روز و نوبه نو. اگر نقدی و نظری به برخی رویه‌ها و سیاست‌ها وجود دارد از سر دلسوزی و برای ساختن و هدایت جامعه و اعتلای جمهوری إسلامی است.

اگر نقدی می‌کنیم به واسطه آن است که ظرفیت نظام إسلامی را در پذیرش نقد و منتقد بالا می‌دانیم و به گفته شما دلگرمیم آنجا که در ششم آبان ماه سال هشتاد و هشت در دیدار با جمعی از نخبگان علمی کشور فرمودید: (اینی هم که گفتند از رهبری انتقاد نمی‌کنند، شما بروید بگویید انتقاد کنند. ما که نگفتیم از ما کسی انتقاد نکند، ما که حرفی نداریم. من از انتقاد استقبال می‌کنم، البته انتقاد هم می‌کنند. بنده هم می‌گیرم، دریافت می‌کنم و انتقاد‌ها را می‌فهمم) "

باور داریم براساس آنچه شما بار‌ها فرموده اید و امام خمینی (ره) در منشور برادری وصیت نموده اند با تبادل افکار و اندیشه‌های سازنده مسیر رقابت‌ها را از آلودگی و انحراف و افراط و تفریط باید پاک نمود چرا که در شرایط خطیر امروز کشورمان به تفکر و به وحدت و برادری نیاز دارد.

من نظام اسلامی را کشتی نوح می‌دانم که کشتیبانی خبیر دارد و به قدری وسیع است که هر انسانی با هر تنوعی از جنس و رنگ و نژاد در آن جایگاه دارد.

من افتخار می‌کنم به برکت روضه‌ها و اشک‌های پدرم و دعای خیر او در این کشتی امن و آرام داخلم و در کنار میلیون‌ها مرد و زن ایرانی از همه طوفان‌ها و گرداب‌ها عبور خواهم کرد.

این نامه‌ای که به حضورتان نوشته‌ام درد دل یک فرزند با پدر، عرض حال یک شاگرد و طلبه با استاد خود و سخن یک شهروند با رهبرش است. آرزو دارم با رهبری خردمندانه شما ایران اسلامی از شرایط خطیر امروز عبور کند و همه در فضایی سرشار از همدلی و همبستگی و اتحاد مقتدر‌تر از همیشه در این مسیر سعادتبخش استوار و ثابت قدم باشیم. باز هم دوازدهم فروردین روز جمهوری اسلامی را به پیشگاه شما تبریک عرض نموده از خداوند متعال دوام عزت و طول عمر و سلامتی شما را خواهانم.
فرزند کوچکتان
محمدعلی آهنگران

۱۳۹۶/۱/۱۲ "

واکنش آهنگران به انتقاداتی که از او شده بود

واکنش آهنگران به انتقاداتی که از او شده بود

 

شایان ذکر است؛ محمدعلی آهنگران در بخشی از پست قبلی خود که روز جمعه منتشر کرد آورده بود "روز ثبت نام در انتخابات خبرگان ۹۴ از خودش شنیدم که می گفت برای حمایت از رهبری وارد صحنه انتخابات شده است. بعد از شهادت حاج قاسم خودش گفت این شهید امتیازش معنویت و روحانیت و محاسن اخلاقی اش بوده کسی در تشییع جنازه اش شرکت کند انشالله اهل نجات است!

حال چه شده که به کسی که گرای ترور حاج قاسم را در آمدنیوز می‌داد و با الفاظ توهین آمیز او را سردار کودک کش می‌خواند، امنیت کشور را به خطر انداخت به بزرگان و علما و انسان‌های شریف جسارت و اهانت می‌کرد لقب شهید دهد؟! آیا اطلاق شهید به کسی که در توهین به امام خمینی و ارزش‌های انقلاب از هیچ کوششی فروگذار نکرد خروج از مسیر عدالت نیست؟"

برچسب:

فرم ارسال نظر

ارسال نظر

نام:
آدرس ایمیل:
پیام:
    
عبارت امنیتی:

نظرات

موردی یافت نشد !
اخبار مرتبط
تصویر موجود نمیباشد
اصلاح ساختار شورای امنیت و رمزگشایی از اظهارات جو بایدن

درگیری ها و جنگ های متعدد در گوشه و کنار جهان در دهه های گذشته بیانگر این است که ساختار فعلی شورای امنیت سازمان ملل چندان کار آمد نیست.

تصویر موجود نمیباشد
رئیسی در دیدار با گوترش: آماده مشارکت برای گسترش صلح و امنیت جهانی هستیم

رئیسی: ایران آماده گسترش روابط با کشورهای همسایه است

تصویر موجود نمیباشد
اجرای توافق تبادل زندانیان میان ایران و آمریکا پس از پذیرش شروط تهران

ظهر امروز (دوشنبه) بر اساس توافق غیرمستقیم انجام‌شده بین ایران و آمریکا و همزمان با آزادسازی داریی‌های بلوکه‌شده ایران در کره جنوبی و واریز معادل پنج میلیارد و ۵۷۳ میلیون و ۴۹۲ هزار یورو به ۶ حساب متعلق به بانک‌های ایران در ۲ بانک قطری، تبادل زندانیان بین ایران و آمریکا نیز انجام شد.

تصویر موجود نمیباشد
ملت ایران در مبارزه با تبعیض و فساد حرف برای گفتن دارد

رئیس‌جمهور گفت: ملت بزرگ ایران در حق‌خواهی، عدالت‌خواهی، مبارزه با تبعیض و بی‌عدالتی و فساد حرف برای گفتن دارد. امیدوارم به عنوان نماینده ملت بزرگ ایران آنچه‌ را که اقتضای این نمایندگی است، بیان کنم.

تصویر موجود نمیباشد
امیدواریم توافق امروز ایران و آمریکا منجر به «تفاهمات بیشتر» شود

نخست‌وزیر قطر ضمن تقدیر و تشکر از شرکای این کشور و طرف های کمک‌کننده به موفقیت توافق ایران و آمریکا درباره آزادسازی زندانیان، ابراز امیدواری کرد که توافق حاصله امروز بتواند به «تفاهمات بیشتر» منجر شود.

تصویر موجود نمیباشد
رئیس‌جمهور امشب عازم نیویورک می‌‌شود

دکتر سید ابراهیم رئیسی برای شرکت در مجمع عمومی سازمان ملل متحد امشب عازم نیویورک خواهد شد.

تصویر موجود نمیباشد
ایده‌های سلطان عمان درباره مذاکرات را در نشست‌های دیپلماتیک بررسی کردیم

وزیر امور خارجه کشورمان اخیرا در چارچوب تقویت روابط با سوریه و لبنان سفری به این دو کشور داشت؛ به ویژه در زمینه پیگیری توافقنامه‌های امضا شده میان ایران و سوریه در خلال سفر سید «ابراهیم رئیسی» رئیس جمهور کشورمان به دمشق در سال جاری.

تصویر موجود نمیباشد
حتی یک ساعت فرصت دادن به تروریست‌ها به ضرر امنیت عراق، ایران،‌ منطقه و اقلیم کردستان است

وزیر امور خارجه در نشست خبری مشترک با همتای عراقی تصریح کرد: حتی یک ساعت فرصت دادن به تروریست‌ها به ضرر امنیت عراق، ایران،‌ منطقه و اقلیم کردستان عراق است.

تصویر موجود نمیباشد
ترس اینترنشنال از پایان تاریخ مصرفش

وقایع ایران اینترنشنال نشان از احتضار این شبکه دارد؛ اگر شوکی به آن وارد نشود، بعید است بتواند خود را احیا کند. این ظن می‌رود که کارفرمایان به دنبال شبکه‌ای نو هستند تا آن را در قالبی جدید ری‌برندینگ کنند.

تصویر موجود نمیباشد
اسامی مسئولان و فعالان انجمن‌های پوششی منافقین در کانادا

اسناد بدست آمده از منافقین نشان می‌دهد که این گروهک شبکه بزرگی را در کشور کانادا از سالهای گذشته راه‌اندازی کرده و این شبکه‌ها در راستای اهداف غیرقانونی و جنایتکارانه منافقین به راحتی در حال فعالیت هستند.

تصویر موجود نمیباشد
زوایای پنهان نشست صهیونیست‌ها با ضد انقلاب

دیدار اخیر وزیر اطلاعات رژیم صهیونیستی با خبرنگاران ضد انقلاب، گرچه مصداق عینی واکنش اجباری به استیصال آنها در قبال ایران محسوب می‌شود، اما حکایت از فعال شدن همه سازوکارها برای حمله سنگین رسانه‌ای به منظور ایجاد بی‌ثباتی و آشوب در سال‌گرد اغتشاشات سال گذشته دارد.

تصویر موجود نمیباشد
اتهام‌زنی آمریکا به ایران با استناد به اطلاعات جعلی

در حالیکه مقام های آمریکایی به شدت مشغول نشر خبر جعلی پرواز هواپیمای ترابری ایرانی به شبه جزیره کریمه و کمک به روسیه بوده‌اند، شرکت سوئدی "فلایت رادار ۲۴" اعلام کرد که اطلاعات پروازی جعلی بوده است.

تصویر موجود نمیباشد
عراق در پیگیری حقوقی ترور حاج قاسم و ابومهدی المهندس بسیار جدی است

نخست وزیر عراق در دیدار اهالی رسانه‌های ایرانی در پاسخ به سوال تسنیم در خصوص پیگیری ترور شهیدان حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس گفت: در ماجرای هدف قراردادن فرماندهان، یک تعدّی واضح و هتک حاکمیت عراق صورت گرفته و ما در پیگیری این مساله جدی هستیم.