کد خبر : ۵۴٩٠١
تاریخ انتشار : ١۴٠٢/٠٢/٠۴

خطر بیخ گوش اسراییل است.


کارشناسان و تحلیلگران صهیونیست پس از هشدار اخیر جبهه مقاومت که به صورت شلیک تعداد محدودی راکت به سرزمین های اشغالی از جنوب و نواز غزه بود، متوجه واقعیت تاریک آینده خود شده اند.


خطر بیخ گوش اسراییل است.

به گزارش آوای پویش، اقدامات اخیر جبهه مقاومت بر علیه رژیم صهیونیستی باعث شده است که صهیونیست ها حساب کار دستشان بیاید و متوجه خطری که در وضعیت فعلی بیخ گوششان است، بشوند. اظهارات کارشناس ارشد و مامور سابق سازمان آمان و موساد رژیم صهیونیستی گواه این امر است.

سیما شین، رئیس میز ایران در مؤسسه مطالعات امنیت ملی (INSS) رژیم صهیونیستی در همایشی با موضوع همگرایی و انجسام جبهه های امنیتی در پس‌زمینه بحران داخلی اسرائیل گفت:

«ما از نظر امنیت ملی اسرائیل، در یک مقطع زمانی بسیار تاریکی قرار داریم، یک رویداد در اینجا در حال رخ دادن است. در اینجا، شاید به اشتباه، تصور شده است علت اصلی ضعف فعلی اسرائیل، وقایع داخلی و تلاش برای به چالش کشیدن اسرائیل است. اما تا آنجا که به اسرائیل مربوط می شود، ما در نقطه ای از همگرایی تحولات امنیتی بسیار منفی بر علیه اسرائیل هستیم، این مسئله را نمی توان نادیده گرفت.»

کارشناس برجسته صهیونیست: خطر بیخ گوش اسرائیل است/ در بدترین شرایط امنیتی قرار داریم
هشدار کارشناس مسائل ایران
"ما در وضعیت بسیار تاریکی قرار داریم"

«ایران چالش اصلی امنیتی اسرائیل است، اما آنچه امروز در حال رخ دادن است، ارتباط و هماهنگی بین جبهه ها است - پیشرفت قابل توجه ایران در برنامه هسته‌ای، تقویت حضور منطقه‌ای ایران در میان عناصر مختلف جبهه مقاومت مانند حزب‌الله، حماس، جهاد اسلامی در غزه و سازمان های نظامی طرفدار ایران، مسائلی است امروز با آن مواجه هستیم. کل این عناصر، در آخرین رویداد و حوادث مسجدالاقصی، کنار یکدیگر برعلیه اسرائیل جمع شدند.»

«در یک نقطه زمانی مشخص، مسائل با هم جمع شده و باهم اتفاق افتاده اند. در عین حالی که عناصر جبهه مقاومت با یکدیگر بر علیه ما یکی شده اند، روابط متزلزل بین اسرائیل و اردن، امارات، فاصله گرفتن از عربستان سعودی، فاصله گرفتن از ایالات متحده - اینها فرآیندهای بسیار منفی هستند که اصلاح آنها به زمان نیاز دارد و همه اینها همزمان با تحولات و تنش های داخلی در اسرائیل اتفاق می افتد.»

بر خلاف اظهارات سیما شین، این اولین باری نبود که جبهه مقاومت بر علیه رژیم صهیونیستی متحد و منسجم شده است، این اتحاد و انسجام از ابتدا وجود داشته است، در واقع این صهیونیست ها هستند که برای اولین بار طعم این اتحاد و همگرایی را به صورت جدی چشیده و فهمیده اند. هماهنگی رسانه ای و عملیاتی جبهه مقاومت در حوادث هفته های اخیر، معادلات رژیم صهیونیستی برای هرگونه خطای محاسباتی علیه جبهه مقاومت را تغییر داده است.

برچسب:

فرم ارسال نظر

ارسال نظر

نام:
آدرس ایمیل:
پیام:
    
عبارت امنیتی:

نظرات

موردی یافت نشد !
اخبار مرتبط
تصویر موجود نمیباشد
اصلاح ساختار شورای امنیت و رمزگشایی از اظهارات جو بایدن

درگیری ها و جنگ های متعدد در گوشه و کنار جهان در دهه های گذشته بیانگر این است که ساختار فعلی شورای امنیت سازمان ملل چندان کار آمد نیست.

تصویر موجود نمیباشد
رئیسی در دیدار با گوترش: آماده مشارکت برای گسترش صلح و امنیت جهانی هستیم

رئیسی: ایران آماده گسترش روابط با کشورهای همسایه است

تصویر موجود نمیباشد
اجرای توافق تبادل زندانیان میان ایران و آمریکا پس از پذیرش شروط تهران

ظهر امروز (دوشنبه) بر اساس توافق غیرمستقیم انجام‌شده بین ایران و آمریکا و همزمان با آزادسازی داریی‌های بلوکه‌شده ایران در کره جنوبی و واریز معادل پنج میلیارد و ۵۷۳ میلیون و ۴۹۲ هزار یورو به ۶ حساب متعلق به بانک‌های ایران در ۲ بانک قطری، تبادل زندانیان بین ایران و آمریکا نیز انجام شد.

تصویر موجود نمیباشد
ملت ایران در مبارزه با تبعیض و فساد حرف برای گفتن دارد

رئیس‌جمهور گفت: ملت بزرگ ایران در حق‌خواهی، عدالت‌خواهی، مبارزه با تبعیض و بی‌عدالتی و فساد حرف برای گفتن دارد. امیدوارم به عنوان نماینده ملت بزرگ ایران آنچه‌ را که اقتضای این نمایندگی است، بیان کنم.

تصویر موجود نمیباشد
امیدواریم توافق امروز ایران و آمریکا منجر به «تفاهمات بیشتر» شود

نخست‌وزیر قطر ضمن تقدیر و تشکر از شرکای این کشور و طرف های کمک‌کننده به موفقیت توافق ایران و آمریکا درباره آزادسازی زندانیان، ابراز امیدواری کرد که توافق حاصله امروز بتواند به «تفاهمات بیشتر» منجر شود.

تصویر موجود نمیباشد
رئیس‌جمهور امشب عازم نیویورک می‌‌شود

دکتر سید ابراهیم رئیسی برای شرکت در مجمع عمومی سازمان ملل متحد امشب عازم نیویورک خواهد شد.

تصویر موجود نمیباشد
ایده‌های سلطان عمان درباره مذاکرات را در نشست‌های دیپلماتیک بررسی کردیم

وزیر امور خارجه کشورمان اخیرا در چارچوب تقویت روابط با سوریه و لبنان سفری به این دو کشور داشت؛ به ویژه در زمینه پیگیری توافقنامه‌های امضا شده میان ایران و سوریه در خلال سفر سید «ابراهیم رئیسی» رئیس جمهور کشورمان به دمشق در سال جاری.

تصویر موجود نمیباشد
حتی یک ساعت فرصت دادن به تروریست‌ها به ضرر امنیت عراق، ایران،‌ منطقه و اقلیم کردستان است

وزیر امور خارجه در نشست خبری مشترک با همتای عراقی تصریح کرد: حتی یک ساعت فرصت دادن به تروریست‌ها به ضرر امنیت عراق، ایران،‌ منطقه و اقلیم کردستان عراق است.

تصویر موجود نمیباشد
ترس اینترنشنال از پایان تاریخ مصرفش

وقایع ایران اینترنشنال نشان از احتضار این شبکه دارد؛ اگر شوکی به آن وارد نشود، بعید است بتواند خود را احیا کند. این ظن می‌رود که کارفرمایان به دنبال شبکه‌ای نو هستند تا آن را در قالبی جدید ری‌برندینگ کنند.

تصویر موجود نمیباشد
اسامی مسئولان و فعالان انجمن‌های پوششی منافقین در کانادا

اسناد بدست آمده از منافقین نشان می‌دهد که این گروهک شبکه بزرگی را در کشور کانادا از سالهای گذشته راه‌اندازی کرده و این شبکه‌ها در راستای اهداف غیرقانونی و جنایتکارانه منافقین به راحتی در حال فعالیت هستند.

تصویر موجود نمیباشد
زوایای پنهان نشست صهیونیست‌ها با ضد انقلاب

دیدار اخیر وزیر اطلاعات رژیم صهیونیستی با خبرنگاران ضد انقلاب، گرچه مصداق عینی واکنش اجباری به استیصال آنها در قبال ایران محسوب می‌شود، اما حکایت از فعال شدن همه سازوکارها برای حمله سنگین رسانه‌ای به منظور ایجاد بی‌ثباتی و آشوب در سال‌گرد اغتشاشات سال گذشته دارد.

تصویر موجود نمیباشد
اتهام‌زنی آمریکا به ایران با استناد به اطلاعات جعلی

در حالیکه مقام های آمریکایی به شدت مشغول نشر خبر جعلی پرواز هواپیمای ترابری ایرانی به شبه جزیره کریمه و کمک به روسیه بوده‌اند، شرکت سوئدی "فلایت رادار ۲۴" اعلام کرد که اطلاعات پروازی جعلی بوده است.

تصویر موجود نمیباشد
عراق در پیگیری حقوقی ترور حاج قاسم و ابومهدی المهندس بسیار جدی است

نخست وزیر عراق در دیدار اهالی رسانه‌های ایرانی در پاسخ به سوال تسنیم در خصوص پیگیری ترور شهیدان حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس گفت: در ماجرای هدف قراردادن فرماندهان، یک تعدّی واضح و هتک حاکمیت عراق صورت گرفته و ما در پیگیری این مساله جدی هستیم.