کد خبر : ۵٧٩٧٨
تاریخ انتشار : ١۴٠٢/٠۶/١٨

زوایای پنهان نشست صهیونیست‌ها با ضد انقلاب


دیدار اخیر وزیر اطلاعات رژیم صهیونیستی با خبرنگاران ضد انقلاب، گرچه مصداق عینی واکنش اجباری به استیصال آنها در قبال ایران محسوب می‌شود، اما حکایت از فعال شدن همه سازوکارها برای حمله سنگین رسانه‌ای به منظور ایجاد بی‌ثباتی و آشوب در سال‌گرد اغتشاشات سال گذشته دارد.


زوایای پنهان نشست صهیونیست‌ها با ضد انقلاب

به گزارش آوای پویش، جمعی از خبرنگاران و روزنامه‌نگاران ضد انقلاب اخیرا دیداری با «گیلا گملیئل» وزیر اطلاعات رژیم اشغال‌گر قدس داشتند تا به نوعی ضمن تجدید پیمان با این رژیم جعلی و متجاوز، در جریان جزئیات برنامه‌های طراحی شده‌ی اتاق فکر صهیونیست‌ها برای سالگرد اغتشاشات در ایران قرار بگیرند.

گملیئل که طی ماه‌های گذشته میزبان رضا پهلوی در فلسطین اشغالی بود، صراحتا هدف از این نشست را تشدید فشارهای بین‌المللی بر جمهوری اسلامی ایران به ویژه با اتکاء به ابزار رسانه عنوان کرد.

دیدار وزیر اطلاعات رژیم صهیونیستی با چهره‌های رسانه‌ای معاند و برانداز جمهوری اسلامی در آستانه سالگرد اغتشاشات سال گذشته در کشورمان، نشان از طراحی و برنامه‌ریزی تل‌آویو و سرویس اطلاعاتی موساد با محوریت رسانه‌های معاند جمهوری اسلامی برای ناامن‌سازی مجدد کشور در این برهه دارد.

در این خصوص نکات مهمی وجود دارد:

نخست اینکه؛ بازی رسانه‌های ضدانقلاب در زمین رژیم صهیونیستی، اساسا موضوع بی‌سابقه یا حتی کم‌سابقه‌ای نیست اما آشکارسازی ارتباط این دو، آن هم در جریان برگزاری یک ملاقات رسانه‌ای و اعلام شده، بیان‌گر اصرار تل‌آویو بر تغییر ریل ابعاد پنهانی بازی ضدایرانی خود به فاز آشکار است.

به بیان دقیق‌تر؛ اصل پیش‌بُرد این بازی، نشان از تغییر تاکتیک صهیونیست‌ها در مواجهه با شکست در قبال اغتشاشات سال گذشته و بازتولید آنها در برهه کنونی دارد.

طی هفته‌های اخیر نیز رسانه‌های ضد انقلاب از صدای آمریکا گرفته تا رادیو فردا، بی‌بی‌سی فارسی، اینترنشنال، من‌وتو و... ذیل راهبری موساد در دو پرونده فوت جواد روحی و سپس مانور بر روی وضعیت جسمی موسوی و رهنورد، با جوسازی‌های دروغ و وارونه‌نمایی تلاش مضاعفی جهت بازتولید اغتشاشات در کشور صورت دادند.

در چنین شرایطی، برگزاری دیدار اخیر وزیر اطلاعات رژیم صهیونیستی و خبرنگاران ضد انقلاب و اصرار بر آشکارسازی رسانه‌ای آن، گرچه مصداق عینی نوعی واکنش اجباری نسبت به استیصال مشترک آنها در قبال ایران محسوب می‌شود، اما حکایت از فعال شدن همه سازوکارها برای حمله سنگین رسانه‌ای به منظور ایجاد بی‌ثباتی و آشوب در سال‌گرد اغتشاشات سال گذشته دارد.

دوم اینکه؛ وزیر اطلاعات رژیم صهیونیستی در حالی در این دیدار مدعی شده که «تغییر» به زودی در ایران رخ می‌دهد، که شکاف آشکار میان مواضع آشکار و پنهان صهیونیست‌ها در این خصوص کاملا قابل توجه و تامل است.

سال گذشته و در نقطه اوج شکل‌گری اغتشاشات، شبکه آی ۲۴ رژیم صهیونیستی در گزارشی به نقل از برخی کارشناسان امنیتی این رژیم اذعان کرد: «تعداد معترضین در ایران کم است و هیچ ایدئولوژی اعتراضی وجود ندارد، بنابراین این اعتراضات به جایی نخواهد رسید. باید شرایط را درست تحلیل کنیم. اغتشاشات در ایران به بلوغ، رهبری، برنامه‌ریزی و بینش سیاسی نیاز دارد و ما هیچ‌کدام از این‌ها را نداریم. به نظر نمی‌آید در آینده تغییری اتفاق بیفتد.»

بر این اساس؛ سخن گفتن وزیر اطلاعات رژیم صهیونیستی از حتمی بودن «تغییر» در ایران، گرچه به اندازه‌ای مضحک است که حتی رسانه‌های این رژیم هم آن را جدی نمی‌گیرند، اما دستِ‌کم دو هدف دارد:

اول؛ امیدبخشی به مزدوران وطن‌فروش ایرانیِ معاند ملت ایران و جلوگیری از چندپارگی و یأس آنها

دوم؛ تمرکززدایی و انحراف افکار عمومی از شرایط بحرانی جاری در اراضی اشغالی مخصوصا پس از کشتار و سرکوب اتیوپی‌تبارها (فلاشه‌ها) توسط پلیس رژیم صهیونیستی

نکته اینجاست که؛ سردرگمی اتاق فکرهای محور غربی-صهیونیستی و عمله‌های آنان در رسانه‌های معاند فارسی‌زبان کار را به جایی رسانده که این رسانه‌ها و به اصطلاح کارشناسانشان هفته‌هاست با برنامه‌های متعدد در حال مقصر معرفی کردن یکدیگر در شکست‌ها و ناکامی‌هایشان در برابر اراده ملت ایران هستند.

از آن سو؛ مسائل ضداخلاقی جاری در رسانه‌های فارسی‌زبان به عنوان یک سوژه‌ی همیشگی که هر از چندگاهی سر بر می‌آورد، از جمله موضوعاتی است که مجددا به بهانه استعفای سیما ثابت (شهرکی) نقل محافل شده و پرده‌های جدیدی از کثافت موجود در این شبکه‌ها را نمایان کرده است.

به هر شکل آنچه مسلم است اینکه؛ دشمنان ملت ایران هیچگاه از دشمنی و خباثت دست نکشیده و هزیمت و بیچارگی آنها نباید مجموعه مردم و نظام را از نقشه‌های پیاپی و مداومشان برای ضربه به انسجام و امنیت ملی غافل کند.

کشور ما چنانچه رهبر حکیم انقلاب بارها فرموده‌اند در مسیر فتح قریب‌الوقوع قله‌ای قرار دارد که از صدر اسلام تاکنون محقق نشده و این مهم بی‌تردید نیازمند صبر، استقامت، انسجام، بصیرت و کار مداوم است...

برچسب:

فرم ارسال نظر

ارسال نظر

نام:
آدرس ایمیل:
پیام:
    
عبارت امنیتی:

نظرات

موردی یافت نشد !
اخبار مرتبط
تصویر موجود نمیباشد
اصلاح ساختار شورای امنیت و رمزگشایی از اظهارات جو بایدن

درگیری ها و جنگ های متعدد در گوشه و کنار جهان در دهه های گذشته بیانگر این است که ساختار فعلی شورای امنیت سازمان ملل چندان کار آمد نیست.

تصویر موجود نمیباشد
رئیسی در دیدار با گوترش: آماده مشارکت برای گسترش صلح و امنیت جهانی هستیم

رئیسی: ایران آماده گسترش روابط با کشورهای همسایه است

تصویر موجود نمیباشد
اجرای توافق تبادل زندانیان میان ایران و آمریکا پس از پذیرش شروط تهران

ظهر امروز (دوشنبه) بر اساس توافق غیرمستقیم انجام‌شده بین ایران و آمریکا و همزمان با آزادسازی داریی‌های بلوکه‌شده ایران در کره جنوبی و واریز معادل پنج میلیارد و ۵۷۳ میلیون و ۴۹۲ هزار یورو به ۶ حساب متعلق به بانک‌های ایران در ۲ بانک قطری، تبادل زندانیان بین ایران و آمریکا نیز انجام شد.

تصویر موجود نمیباشد
ملت ایران در مبارزه با تبعیض و فساد حرف برای گفتن دارد

رئیس‌جمهور گفت: ملت بزرگ ایران در حق‌خواهی، عدالت‌خواهی، مبارزه با تبعیض و بی‌عدالتی و فساد حرف برای گفتن دارد. امیدوارم به عنوان نماینده ملت بزرگ ایران آنچه‌ را که اقتضای این نمایندگی است، بیان کنم.

تصویر موجود نمیباشد
امیدواریم توافق امروز ایران و آمریکا منجر به «تفاهمات بیشتر» شود

نخست‌وزیر قطر ضمن تقدیر و تشکر از شرکای این کشور و طرف های کمک‌کننده به موفقیت توافق ایران و آمریکا درباره آزادسازی زندانیان، ابراز امیدواری کرد که توافق حاصله امروز بتواند به «تفاهمات بیشتر» منجر شود.

تصویر موجود نمیباشد
رئیس‌جمهور امشب عازم نیویورک می‌‌شود

دکتر سید ابراهیم رئیسی برای شرکت در مجمع عمومی سازمان ملل متحد امشب عازم نیویورک خواهد شد.

تصویر موجود نمیباشد
ایده‌های سلطان عمان درباره مذاکرات را در نشست‌های دیپلماتیک بررسی کردیم

وزیر امور خارجه کشورمان اخیرا در چارچوب تقویت روابط با سوریه و لبنان سفری به این دو کشور داشت؛ به ویژه در زمینه پیگیری توافقنامه‌های امضا شده میان ایران و سوریه در خلال سفر سید «ابراهیم رئیسی» رئیس جمهور کشورمان به دمشق در سال جاری.

تصویر موجود نمیباشد
حتی یک ساعت فرصت دادن به تروریست‌ها به ضرر امنیت عراق، ایران،‌ منطقه و اقلیم کردستان است

وزیر امور خارجه در نشست خبری مشترک با همتای عراقی تصریح کرد: حتی یک ساعت فرصت دادن به تروریست‌ها به ضرر امنیت عراق، ایران،‌ منطقه و اقلیم کردستان عراق است.

تصویر موجود نمیباشد
ترس اینترنشنال از پایان تاریخ مصرفش

وقایع ایران اینترنشنال نشان از احتضار این شبکه دارد؛ اگر شوکی به آن وارد نشود، بعید است بتواند خود را احیا کند. این ظن می‌رود که کارفرمایان به دنبال شبکه‌ای نو هستند تا آن را در قالبی جدید ری‌برندینگ کنند.

تصویر موجود نمیباشد
اسامی مسئولان و فعالان انجمن‌های پوششی منافقین در کانادا

اسناد بدست آمده از منافقین نشان می‌دهد که این گروهک شبکه بزرگی را در کشور کانادا از سالهای گذشته راه‌اندازی کرده و این شبکه‌ها در راستای اهداف غیرقانونی و جنایتکارانه منافقین به راحتی در حال فعالیت هستند.

تصویر موجود نمیباشد
اتهام‌زنی آمریکا به ایران با استناد به اطلاعات جعلی

در حالیکه مقام های آمریکایی به شدت مشغول نشر خبر جعلی پرواز هواپیمای ترابری ایرانی به شبه جزیره کریمه و کمک به روسیه بوده‌اند، شرکت سوئدی "فلایت رادار ۲۴" اعلام کرد که اطلاعات پروازی جعلی بوده است.

تصویر موجود نمیباشد
عراق در پیگیری حقوقی ترور حاج قاسم و ابومهدی المهندس بسیار جدی است

نخست وزیر عراق در دیدار اهالی رسانه‌های ایرانی در پاسخ به سوال تسنیم در خصوص پیگیری ترور شهیدان حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس گفت: در ماجرای هدف قراردادن فرماندهان، یک تعدّی واضح و هتک حاکمیت عراق صورت گرفته و ما در پیگیری این مساله جدی هستیم.

تصویر موجود نمیباشد
دیدار رهبران جهاد و حماس با دبیرکل حزب الله

«زیاد النخاله» دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین و «صالح العاروری» رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت فلسطین (حماس) با سید حسن نصرالله دبیر کل حزب الله لبنان در بیروت دیدار کردند.