اخبار ویژه
 • پیشنهاد سردبیر
 • آرامش جمعه ها در منطقه گردشگری باغستان
  رسول فلاح پور، دبیر تحریریه جام جم البرز
  آرامش جمعه ها در منطقه گردشگری باغستان
  اربعین مقدمه ای بر جهانی شدن
  علی ارجمند عین الدین
  اربعین مقدمه ای بر جهانی شدن
  مطالب مرتبط

 • رونمایی از سامانه خیر و احسان کشور

  رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) سامانه خیر و احسان کشور را در البرز رونمایی کرد.

  1402/8/10

   به گزارش جام جم البرز؛  رییس کمیته امداد امام خمینی کشور گفت: این سامانه با هدف تجمیع و شناسایی خیرین و نیازمندان کشور بر اساس تنوع جمعیتی و استانی انجام خواهد شد.

  مرتضی بختیاری افزود: استان البرز به عنوان نخستین استان، مجری سامانه خیر و احسان کشور است که نیازمندان و گروه های جهادی و خیرین آن شناسایی شده و خدمات را اولویت بندی خواهد کرد.

  وی ادامه داد: با این سامانه یکپارچه، نیازهای نیازمندان براساس اولویت ارائه می گردد و  خیرین هم می توانند بر اساس توانمندی  به افرادی مد نظر خود کمک های حمایتی انجام دهد.

  بختیاری تصریح کرد: پیش از این افراد به گروه های جهادی و سازمان ها و نهادهای خیریه مراجعه می کردند که با آغاز فعالیت این سامانه،  نیازمندان نیازی به مراجعه به هیچ مرکز یا سازمانی نخواهند داشت و با شفافیت ، خدمات یکسان و مناسب دریافت خواهند کرد و  تمام نیازمندان کشور که تحت پوشش هیچ ارگان حمایتی نیستند هم در این سامانه خدمات مناسبت دریافت خواهند کرد.

  رئیس کمیته امداد امام خمینی  خاطرنشان کرد: ۷۰ هزار خیریه و گروه های جهادی از ۲۲۰ هزار تشکل های غیردولتی کشور در مجموعه احسان و نیکوکاری فعالیت می کنند که با این سامانه پوشش خدماتی خیریه ها و گروه های جهادی در کشور براساس الگوی مناسب و یکسان انجام خواهد شد.

   

  برچسب ها

  رئیس کمیته امداد امام خمینی

  مرتضی بختیاری

  سامانه خیر و احسان کشور

  ارسال پیام

  نام و نام خانوادگی

  پست الکترونیک

  توضیحات

  جام جم البرز

  تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به جام جم البرز است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

  طراحی و تولید "شرکت برنامه نویسی آتـــــرین "