اخبار ویژه
 • پیشنهاد سردبیر
 • آرامش جمعه ها در منطقه گردشگری باغستان
  رسول فلاح پور، دبیر تحریریه جام جم البرز
  آرامش جمعه ها در منطقه گردشگری باغستان
  اربعین مقدمه ای بر جهانی شدن
  علی ارجمند عین الدین
  اربعین مقدمه ای بر جهانی شدن
  مطالب مرتبط

 • دختران تکواندوکار البرزی ۲۹ مدال ملی و بین المللی کسب کردند

  نایب رییس هیات تکواندوی استان البرز با اشاره به توانمندی بالای بانوان ورزشکار البرزی اعلام کرد: امسال دختران هوگوپوش ۹ مدال بین المللی و ۲۰ مدال ملی را برای این استان به ارمغان آوردند.

  1402/9/2

  به گزارش جام جم البرز،نرگس حسینی گفت: ۲۰ نفر از دختران هوگوپوش البرزی طی سال جاری به صورت مقطعی و دائمی در اردوهای تیم ملی حضور داشته اند.

  وی با بیان اینکه این آمار بیانگر عملکرد قابل تحسین برانگیز بانوان البرزی در رشته تکواندو است، اظهار کرد: اکنون جمعیت تکواندوکاران البرز ۶۹ هزار نفر است که نیمی از آنان بانوان تشکیل می دهند.

  حسینی اشاره به اینکه همواره تلاش کردیم بهترین عملکرد را به ثبت برسانیم تا به تبع آن بتوانیم به فدراسیون تکواندو در سطح بالاتر کمک و یاری برسانیم، گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون ۱۲ رقابت انتخابی و آزاد را برای تشکیل تیم های منتخب استان برگزار کردیم که در نتیجه آن ۲ تیم منتخب نوجوانان و خردسالان به رقابت های قهرمانی کشور اعزام شدند.

  وی گفت: در کنار تشکیل تیم های منتخب از برنامه ریزی و حضور مستمر بازیکنان در پایگاه استعداد یابی غافل نبوده ایم و تمرینات نفرات منتخب استان زیر نظر مربیان مجرب به صورت هفتگی و مستمر در حال انجام است و در نظر داریم در سال های آتی از تکواندوکارانی که در پایگاه قهرمانی و استعداد یابی حضور دارند به عنوان پشتوانه های اصلی در تیم ها ی مختلف استان بهره مند شویم و نهایت استفاده را از آموخته های تخصصی آنان که بر اثر تکرارو تمرین به وجود آمده، ببریم.

  برچسب ها

  ورزشکاران البرزی

  تکواندو کار

  نرگس حسینی

  ارسال پیام

  نام و نام خانوادگی

  پست الکترونیک

  توضیحات

  جام جم البرز

  تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به جام جم البرز است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

  طراحی و تولید "شرکت برنامه نویسی آتـــــرین "