اخبار ویژه
 • پیشنهاد سردبیر
 • آرامش جمعه ها در منطقه گردشگری باغستان
  رسول فلاح پور، دبیر تحریریه جام جم البرز
  آرامش جمعه ها در منطقه گردشگری باغستان
  اربعین مقدمه ای بر جهانی شدن
  علی ارجمند عین الدین
  اربعین مقدمه ای بر جهانی شدن
  مطالب مرتبط

 • برگزاری اولین سمپوزیوم پلاسما پزشکی کشور در البرز

  نخستین گردهمایی تخصصی سمپوزیوم پلاسما پزشکی کشور امروز با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی ایران در دانشکده علوم پزشکی البرز برگزار شد.

  1402/10/11

  شهرام صیادی رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان در گفتگو با خبرنگار جام جم البرز گفت:امروز در البرز شاهد برگزاری اولین گردهمایی تخصصی سمپوزیوم پلاسما پزشکی با حضور دانشمندان سازمان انرژی اتمی ایران و اساتید دانشگاه علوم پزشکی استان بودیم.

  صیادی در رابطه با هدف از برگزاری این گردهمایی تخصصی‌ افزود:در این سمپوزیوم تمام تلاشمان بر این بود که به لطف خداوند بتوانیم از این صنعت در درمان زخم های مزمن و قالبأ دیابتی و همچنین بیماری های سرطانی استفاده کنیم.

  وی با اشاره به تاثیر این روش درمانی گفت:مهم ترین ویژگی پلاسما درمانی این است که در درمان زخم اثر ضد میکروبی دارد و در بهبودی هرچه زودتر زخم تاثیر بسزایی خواهد داشت.

  رئیس دانشگاه علوم پزشکی البرز در ادامه افزود: ویژگی های دیگر پلاسما درمانی می‌توان به کاهش تعداد دفعات بیماران برای حضور در مراکز درمانی و هزینه های کمتر آن اشاره کرد.

  صیادی در پایان گفت:به امید پروردگار این صنعت با مشارکت دانشگاه علوم پزشکی البرز و شرکت فناوری پلاسما سازمان انرژی اتمی صورت خواهد گرفت و امیدواریم که با دومین مرکز مراقبت های درمانی دیابت کشور که در البرز افتتاح شد بتوانیم این خدمت را در سطح استان و به صورت ملی به تمامی بیماران عزیز عرضه کنیم.


  برچسب ها

  شهرام صیادی

  دانشگاه علوم پزشکی البرز

  پلاسما

  دیابت

  ارسال پیام

  نام و نام خانوادگی

  پست الکترونیک

  توضیحات

  جام جم البرز

  تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به جام جم البرز است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

  طراحی و تولید "شرکت برنامه نویسی آتـــــرین "