اخبار ویژه
 • پیشنهاد سردبیر
 • آرامش جمعه ها در منطقه گردشگری باغستان
  رسول فلاح پور، دبیر تحریریه جام جم البرز
  آرامش جمعه ها در منطقه گردشگری باغستان
  اربعین مقدمه ای بر جهانی شدن
  علی ارجمند عین الدین
  اربعین مقدمه ای بر جهانی شدن
  مطالب مرتبط

 • اتحاد میان دولت و مجلس منجر به پیشرفت کشور می‌شود

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز با اشاره به عکس‌العمل‌ها به استیضاح وزیر صنعت، معدن و تجارت، گفت: برخورد سران قوا با مسائل این چنینی که حاکی از اتحاد و همدلی میان مسؤولان است، پیشرفت و موفقیت کشور را به همراه دارد.

  1402/2/12

  به گزارش جام جم البرز،‌ سعید جابری انصاری، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز، تاکید کرد: فرهنگسازی قدردانی از راهبردهای فرهنگی گفتمان انقلاب اسلامی ایران است.

  جابری انصاری گفت: فرهنگ قدردانی از خادمان ملت یک کلان عنصر فرهنگی است همچنین نشانه سبک زندگی اسلامی ایرانی و سویی آموزش عمومی برا‌ی آحاد مردم تلقی می شود.

  وی گفت: عملکرد رئیس جمهوری محترم پس از عدم رای اعتماد به وزیر صمت با تقدیر از زحمات نمایندگان مجلس قابل تامل و مبتنی بر فرهنگسازی تقدیر در جامعه امروز است.

  او با اشاره به اینکه این استیضاح مبتنی بر دغدغه مندی و اهمیت نسبت به تبعیت سه قوه از فرمایشات رهبر معظم انقلاب در خطبه های نماز جمعه مبنی بر همدلی و وفاق سه قوه، که بازتاب بسیاری در خبرگزاری ها داشت این مهم را راهبردی در جریان گفتمان انقلاب خواند.

  جابری انصاری با اشاره به احادیثی از ائمه‌ معصومین علیهم السلام عنوان کرد: آنچنان که از احادیث بر می‌آید در واقع مردم به دولتمردان خود شبیه ترند تا به پدرانشان و از آنجایی که فرهنگ واقعه نقش هوایی را دارد که مردم تنفس می‌کنند.

  وی توضیح داد: یکی از عناصر کلان فرهنگی ترویج فرهنگ قدردانی است، ضروری است این مهم در کشور در مورد توجه قرار گیرند.

  وی اظهار کرد: فرهنگ سازی در عرصه قدردانی با توجه به خدمات و زحمات خادمین ملت از ایران از جمله اقداماتی است که گاهی مورد غفلت قرار می گیرد به همین‌ خاطر رئیس جمهور در اقدامی شایسته و با توجه به ویژگی های یک مسئول تراز انقلاب اسلامی، ضمن قدردانی از نمایندگان مجلس این عنصر مهم را به نمایش گذاشتند.

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز، ابراز امیدواری کرد: انتظار می رود نمایندگان محترم مجلس در اقدامی هماهنگ و مشابه با به رخ کشیدن همدلی قوا و وفاق مسؤولین نظام از رفتار مومنانه رئیس محترم جمهور قدردانی نمایند.

  وی خاطر نشان کرد: یقیناً اینگونه اقدامات مایه امید بخشی و خرسندی ملت عزیز نیز خواهد شد.


  برچسب ها

  اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز

  سعید جابری انصاری

  اتحاد میان دولت و مجلس

  ارسال پیام

  نام و نام خانوادگی

  پست الکترونیک

  توضیحات

  جام جم البرز

  تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به جام جم البرز است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

  طراحی و تولید "شرکت برنامه نویسی آتـــــرین "