نخستین مرکز مراقبت دیابت و پلاسما درمانی البرز آغاز به کار کرد

روز دوشنبه در آیینی با حضور محمد اسلامی معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی کشور ، رییس دانشگاه علوم پزشکی البرز در مجتمع آموزشی درمانی امام علی (ع) کرج آغاز به کار کرد.

1402/10/11

به گزارش جام جم البرز،شهرام صیادی رییس دانشگاه علوم پزشکی استان گفت: با توجه به ضرورت توسعه فناوری‌های نوین در درمان بیماری‌ها و بهبود کیفیت زندگی بیماران، دانشگاه علوم پزشکی البرز با همکاری سازمان انرژی اتمی اقدام به راه اندازی این مرکز کرده است.

وی بیان کرد: راه اندازی این مرکز با استفاده از فناوری های نوین نقش موثری در بهبود و درمان زخم های دیابتی و کنترل این بیماری دارد.

صیادی گفت: در این مرکز بیماران دیابتی به صورت سرپایی خدمات لازم را در زمینه های داخلی، عفونی، فوق غدد و تنظیم کننده قند خون ، جراحی و تغذیه دریافت خواهند کرد.

رییس دانشگاه علوم پزشکی البرز اظهار کرد: یکی از بخش های مهم این مرکز واحد پلاسما درمانی است که برای درمان زخم های دیابتی با استفاده از پلاسما راه اندازی شده است.

۶۰هزار دیابتی تحت درمان در البرز

شهرام صیادی اعلام کرد: تاکنون ۶۰ هزار بیمار دیابتی در این استان تحت درمان قرار گرفته که راه اندازی مرکز مراقبت دیابت و پلاسما درمانی کرج تحولی شگرف در درمان زخم های دیابتی به شمار می رود.

شهرام صیادی افزود: طبق بررسی ها شمار مبتلایان به دیابت در استان البرز بیش از ۶۰ هزار نفر است چرا بسیاری از مردم از ابتلای خود به دیابت اطلاع ندارند.

وی اظهار کرد: کم تحرکی و تغذیه نامناسب از عوامل ابتلا به دیابت است که باید از آن پیشگیری کرد.

برچسب ها

شهرام صیادی

دانشگاه علوم پزشکی البرز

پلاسما

ارسال پیام

نام و نام خانوادگی

پست الکترونیک

توضیحات

جام جم البرز

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به جام جم البرز است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

طراحی و تولید "شرکت برنامه نویسی آتـــــرین "