نجات معجزه آسای جان یک دختر در بیمارستان شهید مدنی کرج

رئیس مرکز آموزشی و درمانی شهید مدنی کرج از نجات جان دختر نوجوانی بعد از دو ماه در این مرکز خبر داد.

1402/9/22

به گزارش جام جم البرز،علی برادران ، رئیس مرکز آموزشی و درمانی شهید مدنی کرج وی تصریح کرد: دخترنوجوانی به علت سقوط از طبقه پنجم ساختمان در اوایل مهر ماه به این مرکز انتقال یافت  که با توجه به شدت آسیب و فشار خون بسیار پایین بیمار ، امید به نجاتش بسیار کم بود. 

برادران ادامه داد: روند درمانی برای این دختر نوجوان دو ماه به طول انجامید  و طی فرآیند درمانی  که بیش از ۱۰ نفر از پزشکان متخصص و فوق تخصص در رشته های طب اورژانس، جراحی عمومی، ارتوپدی، بیهوشی و ICU، جراحی مغز و اعصاب، داخلی، قلب و اورولوژی به طور شبانه روزی در آن مشارکت داشتند. 

وی ادامه داد: بیش از ۱۰ مرحله  جراحی بر روی قفسه سینه، شکم و هر ۴ اندام بیمار انجام شد. در طول درمان، به دلیل آسیب های شدید وارده به قسمتهای مختلف بدن، بیمار دچار مشکلات فراوانی شد که طی مشاوره هاو اقدامات علمی و دقیق تیم درمانی مدیریت شد.

رییس بیمارستان شهید مدنی افزود:  در نهایت با لطف خدا و تلاش کادر بیمارستان جان این دختر  با شدیدترین تروماهای ممکن نجات یافت و به آغوش خانواده بازگشت. 

گفتنی است بیمارستان شهید مدنی کرج یکی از مهمترین مراکز تروما، حوادث و سوانح در استان البرز است که به طور متوسط در ماه 15 هزار نفر مراجعه کننده دارد.

برچسب ها
ارسال پیام

نام و نام خانوادگی

پست الکترونیک

توضیحات

جام جم البرز

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به جام جم البرز است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

طراحی و تولید "شرکت برنامه نویسی آتـــــرین "